fotoservis, lokace, technika, personál, hostesky, dekorace, světla, konferenciér, barman, catering...

konference, prezentace, firemní show, párty, koktejly, turnaje, exhibice, zájezdy...

tisk, dárky, obaly, bannery, cedule, webdesign, tv klipy, natáčení, foto, multimédia...

koncerty, oslavy, dětské akce, svatby, výročí, seznamovací akce, programové výlety...


double production je zaměřená na produkční zajištění Vašich akcí. Navrhujeme podle typu akce jednotlivé detaily, pojetí prostoru, personální zajištění, případně doplňkový program. Realizujeme výrobu jednotlivých součástí (dekorace, tiskoviny, oděvy, výšivky, dárkové předměty, obaly...) a režírujeme průběh. Námi organizované akce jsou koncipovány s důrazem na atmosféru a zážitky zúčastněných.

Naše produkce je zaměřená na kvalitu za nehoráznou totiž za nehorázně příznivou cenu. Nebojte se nás oslovit i menší zakázkou nebo netradiční poptávkou. Při zajišťování akcí spolupracujeme s osvědčenými profesionály různých oborů podle pojetí akce a požadavků klientů. Díky dlouholetým zkušenostem zaručujeme optimalizaci nákladů při zachování požadované kvality.

Marketing, propagace a PR jsou slova, která na těchto stánkách záměrně neuvádíme, ačkoli se naše služby těchto oblastí týkají. Naší snahou je nabídnout konkrétní řešení, výrobu nebo inspiraci pro danou situaci a záměr. Jakoukoliv akci můžeme zdokumentovat on-line vysíláním na internetu, nebo Vám vyrobíme krátký videoklip pro budoucí propagaci firmy.

Rádi Vám pomůžeme zajistit jen dílčí subdodávku a tím se začlenit do týmu lidí, se kterými již máte zkušenosti.