[ 21.10.06 ]
Event Photo Service
V dnešní uspěchané digitalizované době už jsme skoro zapomněli psát perem na papír a fotky jsou zasuté někde v počítači nebo vypálené na cd. Proto je návrat k tradiční fotografii dnes tolik oblíbený a lidé si snímek rádi vystaví. Mají tak před očima nejen pěknou vzpomínku, ale také Vaše logo nebo akci, kterou jste pro ně připravili. Díky fototiskárně SnapLab od Sony nabízíme skvělé fotky přímo na místě. Především však naši zkušenost s navozením příjemné atmosféry. Vzorové nabídky a ceny zde.

[ 01.06.06 ]
Jarní eventy
Koncem dubna se otevíral nový CLUB HOTEL Marina Labe v Píšťanech u Litoměřic. Tomuto kouzelnému místu pro relaxaci jsme vytvořili logo, www stránky, které se ještě rozvinou, vizitky a naše hostesky dolaďovaly atmosféru při oficiálním otevření.
Byli jsme i u dalších akcí pořádaných na jaře společnostmi pro své partnery a klienty. Například na Bolkově ranči jsme zajišťovali školení i doprovodný program. Můžeme jen doporučit vtipné představení Radka a Ondřeje Brzobohatých, kteří spolu s Irenou Machovou sklidili velký potlesk i naše díky.

[ 31.03.06 ]
Hostesky na plese
Společnost Sony Czech využila pro svou prezentaci nového produktu SnabLab v pražském hotelu Intercontinental naše krásné hostesky. Přímo na plese fotily hosty, kteří si díky malé výkonné foto tiskárně odnášeli v rámečku vzpomínku na příjemný večer.

[ 07.01.06 ]
Ocenění reklamy
Podzimní kampaň na projektory měla velmi dobrý ohlas. Koncem loňského roku byla naše práce oceněna umístěním v TOP 10 venkovní reklamy profesního časopisu Marketing&Media. Jednalo se o citylight, který jsme pro společnost Sony navrhli a výrobu kompletně zrealizovali včetně objednávky médií. Tato outdoorová kampaň byla podpořena prezentační akcí pro novináře i dealery, kterou jsme též zajišťovali.

Doufáme, že i v letošním roce budou naši klienti spokojeni se servisem, který nabízíme. Přejeme všem úspěšný rok.


[ 07.11.05 ]
Dárek s nápadem
Pro vás, kteří neplánujete pro své klienty a kolegy tradiční víno, zařídíme originální milé dárky. Máme pro vás tipy na hodnotnější designované dárky i tradiční kvalitní osvědčené drobnosti s logem vaší společnosti. Nikdy nepodceňujeme obal, který obdarovaného na váš dárek naladí.

Vánoční cocktail párty
Oživíme vaše firemní i privátní akce nevšedním zážitkem z našeho barmanského servisu. Přijedeme za vámi kamkoli si přejete s plnou výzbrojí barev a chutí. Naše párty jsou vyhlášené, vyzkoušejte a uvidíte sami (pokud nebudete mít velké okno, věříme, že nás doporučíte). Rádi vám zašleme nabídku a ukázky z některých akcí.


[ 06.07.05 ]
TERMOTAŠKA za 278 Kč
Naším tipem na letní pikniky je praktická termotaška spolu s dvěmi chladícími náplněmi za cenu 285 Kč (včetně DPH). Tato nabídka platí do vyprodání zásob (38 kusů v tmavě i světle modré barvě). Zasíláme na dobírku nebo po dohodě k vyzvednutí.

LEDVINA za 333 Kč
Velmi kvalitní cestováním prověřená ledvina s 10 základními kapsami a dalšími přihrádkami, kterou užijete nejen na dovolené za 333 Kč (včetně DPH). Její běžná cena je 450 Kč. Také zasíláme na dobírku nebo po dohodě k vyzvednutí.


[ 31.05.05 ]
SLAVILI JSME – FOTO
Děkujeme našim přátelům, kteří s námi slavili na zahradě a přispěli k příjemné a veselé atmosféře. Tato jarní akce byla milou předzvěstí přicházejících letních relaxačních dní.


[ 30.05.05 ]
Barmanská akce na červen

barmanský servis COCKTAIL za 75 Kč*
Jahodové mojito
třtinový rum, hnědý cukr, limetky, čerstvá máta a jahody dolité sodou, ledová tříšť
Surfer
gin, curacao blue, bitter lemon, ledová tříšť

nejen za vysvědčení nealko cocktaily za 50 Kč*
Melounek
sprite, čerstvý meloun, citrónová šťáva, ledová tříšť
Mixle v piksle
ovocné překvapení, juice, ledová tříšť

* minimální konzumace 90 cocktailů


[ 24.05.05 ]
Vítejte

Tento web zná jen pár vyvolených, takže musíte být někdo nám milý a blízký. A nebo je to prostě znamení, že jste na nás narazili.

Více zatím ještě neuvidíte, protože na stránkách se tento týden usilovně pracuje, ale zůstaňte nám věrni a vraťte se v úterý 31. května.

Budeme se na Vás těšit.